Plaukų procedūrų kainoraštis

Mezoterapija plaukams yra viena efektyviausių procedūrų slenkant plaukams ir androgeniškai plinkant.

Plaukų plonėjimas ir slinkimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: stresas, nesubalansuota mityba, netinkamos plaukų priežiūros priemonės, nėštumas, genetika ar kiti medicininiai faktoriai.

Mezoterapija yra tinkama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, sergant įvairiomis alopecijomis, tiek telogenine, tiek androgenine. Kadangi kokteilis turi hialurono rūgšties, tinka skalpo odos sausumui gydyti. Asmenims, turintiems pažeistus, nuo saulės ar kitų medžiagų išsekintus plaukus. Mezoterapija plaukams tinka visiems, norintiems vešlesnių, sveikesnių ir žvilgančių plaukų. Ji taip pat tinkama dėl mitybos ypatumų negaunant pakankamo kiekio baltymų, vitaminų, ypač kai metamas svoris.

Mezoterapija tinkama pacientėms, kurioms slenka plaukai po gimdymo ir laktacijos periodo, nes tuomet be hormonų nulemto plauko ciklo persitvarkymo moteris netenka daug vitaminų ir mineralų.

slenka plaukai
slenka plaukai
plaukų mezoterapija
plaukų mezoterapija
mezoterapija plaukams
mezoterapija plaukams

Mezoterapija plaukams yra atliekama kelis ar net keliolika kartų, atsižvelgiant į individualią galvos odos būklę ir kliento poreikius. Per mezoterapiją gali reikšmingai sumažėti plikimo reiškiniai, galvos oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme bei vertingomis ir reikalingomis medžiagomis.

Mezoterapija plaukams atliekama naudojant smulkias adatėles, kuriomis į galvos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, specialiai subalansuoti galvos odai. Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami grožio kokteiliais, patenka tiesiai į plauko folikulą ir akimirksniu jį pradeda maitinti.

Mezoterapija pripažįstama viena veiksmingiausių priemonių sprendžiant galvos odos problemas, nes jau po pirmos procedūros jaučiamas teigiamas poveikis galvos odai ir plaukams.

Mezoterapija

Plaukų mezoterapija

Dr. Cyj fileris original (stabdo plaukų slinkimą) 1 vnt.

Dr. Cyj fileris original (stabdo plaukų slinkimą) 4 vnt.

60 Eur 30 min.

150 Eur 30 min.

580 Eur 30 min.

Med. kosmetologė

Rasa Rimšė

Rasa Rimšė
Rasa Rimšė