Gyvensenos medicinos klinika

Visapusiškas požiūris į sveikatą, vedantis į laimingesnius ir sveikesnius Jus

Mes padėsime Jums jaustis sveikesniems, atsižvelgdami į 6 svarbiausius gyvensenos veiksnius:

Sveika mityba

Fizinis aktyvumas

Streso valdymas

Kokybiškas miegas ir poilsis

Socialinė aplinka

Žalingi įpročiai

Gyvensenos medicina

- tai mokslu pagrįsta praktika, kurioje gyvensenos keitimas naudojamas siekiant išvengti ir kontroliuoti lėtines ligas, veikiant su gyvensenos veiksniais susijusias priežastis.

Skirtingai nuo įprastos praktikos, kai gydomi simptomai ir sulėtinamas ligos progresavimas taikant į vaistus orientuotą gydymo metodą, gyvensenos medicina daugiausia dėmesio skiria lėtinių ligų prevencijai, remisijai ir gydymui, identifikuojant pagrindines su gyvensenos veiksniais susijusias ligų priežastis ir šalinant jas koreguojant gyvenimo būdą.

Moksliniai tyrimai rodo, jog net apie 80 proc. ankstyvos mirties atvejų nuo širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto, onkologinių ir plaučių ligų būtų galima išvengti puoselėjant sveikatai palankią gyvenseną.

Gyvensenos medicinos specialistas padeda esant įvairiems patiriamiems diskomfortams, pvz.: lėtiniam nuovargiui, nemigai, virškinimo sutrikimams, nuotaikų pokyčiams, nesubalansuotam dienos režimui; įvertina lėtinių ligų riziką, edukuoja su sveikata susijusio elgesio kaitos klausimais, įgalina pacientą tapti aktyviu motyvuotu medikų partneriu, prisiimančiu atsakomybę už savo sveikatą.

Jūsų sveikata ir grožis yra mūsų dėmesio centre

Gyvensenos medicinos klinikos tikslas – rodyti kelią į sveikesnį gyvenimo būdą.

Siekiame didinti asmenų, šeimų, bendruomenių ir darbuotojų gerovę, teikdami aukščiausios kokybės klinikinę priežiūrą, švietimą ir tyrimus.

Gyvensenos medicinos klinikos specialistai konsultacijų metu informuoja apie esamą sveikatos būklę bei nuo asmens elgesio priklausančius sveikatos padarinius, pasitelkę motyvavimo ir aktyvaus įtraukimo metodus, įgalina asmenį įsivertinti savo gyvenseną ir keisti ją sveikatai palankia kryptimi. Padedant profesionalams, pacientai išmokomi stebėti ir kontroliuoti savo fizinę ir psichologinę savijautą, atpažinti kasdienio gyvenimo veiksnius, kuriuos svarbu eliminuoti, siekiant sustabdyti žalą sveikatai bei užkirsti kelią lėtinių ligų vystymuisi ar progresavimui.

Mūsų specialistės

Mūsų komandą sudaro gyvensenos medicinos specialistės, kurios kartu turi ir onkologo chemoterapeuto, reabilitologo išsilavinimus, alergologė, osteopatė, bendrosios praktikos slaugytojos, gydomojo masažo specialistės, kineziterapeutės, plastikos chirurgė, grožio terapeutės, masažų spacialistės ir kt.

Visi jos yra patyrę ir kvalifikuotos savo srityse. 

Skiriame laiko pažvelgti į tai, kaip jūs gyvenate, valgote, judate, miegate, jūsų emocinę savijautą ir kaip šie veiksniai yra susiję su jūsų sveikata ir ligų rizika.

Gyvenkite sveikiau ir rūpinkitės savimi su Effectus klinika

Susisiekime

Klinikos vadovė Rasa Rimšė

+370 622 77474

rasa@efektas.com