Akcijos, nuolaidos ir specialūs pasiūlymai

40 % NUOLAIDA PLAUKELIŲ ŠALINIMUI LAZERIU

Siūlome draugiškas kainas, perkant 4-8 k. abonementą taikome nuolaidas, taip pat specialios kainos atliekant procedūrą keletui sričių vienu metu.

Rasa Rimšė +37062277474

NAUJIENA!

ORTOTO sensoriniai masažiniai kilimėliai–dėlionės

Unikalūs sensoriniai masažiniai galvosūkių kilimėliai, sukurti bendradarbiaujant su kineziterapeutais, yra aukščiausios kokybės gaminiai, skirti kognityvinėms funkcijoms, motoriniams įgūdžiams gerinti, su pėdomis susijusioms problemoms spręsti ir vaizduotės skatinimui.

ORTOTO galvosūkių kilimėliai yra įvairių stimuliavimo lygių, su gamtos įkvėptais paviršiais ir žaismingomis spalvomis.

Kiekvienas paviršius turi unikalų dizainą ir pasižymi specifinėmis savybėmis, kurios suteikia įvairių privalumų. Šis asortimentas buvo specialiai sukurtas žaismingam mokymuisi ir terapinei veiklai, tinkamas visai šeimai mėgautis namuose, darželiuose, mokyklose, švietimo ir gydymo įstaigose.

Jokių amžiaus, svorio ar ūgio apribojimų. Tyrinėkite, įsitraukite, susisiekite ir mokykitės.

ORTOTO gaminiai turi TUV, ASTM ir CPSIA sertifikatus, kad būtų užtikrinta jų kokybė ir saugumas.

ORTOTO galvosūkių kilimėliai yra įvairių ryškių spalvų, kurios jaudina ir įtraukia vaikus. Taip pat siūlome subtilesnę pastelinių spalvų paletę, kuri dera prie modernaus ir profesionalaus interjero.

+37069636767 arba el. paštu kristina@efektas.com

ORTOTO statybinių blokelių žaidimas padeda lavinti jutimo ir motorinius įgūdžius, lavina vaizduotę ir leidžia vaikams atrasti įvairias formas, figūras ir skaičius.

Dėžutėje yra:

• ORTOTO plytų pagrindo dėlionės kilimėlis: su užraktais viduryje ir jutiminiu paviršiumi šonuose.

• Didelis komplektas: 32 ORTOTO plytos. 8 skirtingos spalvos (šviesiai raudona, šviesiai žalia,

geltona, tamsiai mėlyna, levandų, burbuliukų rožinė, Atlanto lašiša, žydra mėlyna) ir 4 skirtingi dydžiai.

• Pradinis komplektas: 16 ORTOTO plytų. 4 skirtingos spalvos (šviesiai raudona, tamsiai mėlyna, geltona, šviesiai žalia) ir 2 skirtingi dydžiai.

• Figūrų kortelės (10 dideliame rinkinyje, 5 mažame rinkinyje): rodomos skirtingos figūrėlės, kurias galima sukurti nuosekliai vadovaujantis mūsų instrukcijomis.