Mitybos specialistė Sandrija Čapkauskienė

INDIVIDUALI KONSULTACIJA

45 min. profesionali konsultacija – 69€

Naudingi patarimai specialiai Jums- ieškantiems kokybiškos būties. Pastaba: jei užsisakote paslaugų paketą, konsultacija nemokama.

1 PAKETAS

Konsultacija + maitinimosi programa + 7 dienų priežiūra – 129€

Pradinė konsultacija + maitinimosi programos paruošimas + 7 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).

2 PAKETAS

Konsultacija + maitinimosi programa + 14 dienų priežiūra – 149€

Pradinė konsultacija (45 min) + maitinimosi programos paruošimas + 14 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).

3 PAKETAS

Konsultacija + maitinimosi programa + 30 dienų priežiūra – 179€

Pradinė konsultacija (45 min ) + maitinimosi programos paruošimas + 30 dienų nuolatinė priežiūra siunčiant foto per messengerį (viberį ar whatsapp’ą).

Esu Sandrija, biomedicinos mokslų daktarė, Lietuvos sporto universiteto docentė, dietistė. Daugiau nei 16 metų kaupta patirtimi noriu pasidalinti su siekiančiais kitokios būties kokybės. Sveikata – ne tik ligos nebuvimas, bet gerovės pojūtis fiziniame, emociniame ir dvasiniame lygmenyje.

Sveikata – mūsų pačių rankose

Kuo aš galiu jums padėti?

Biochemija ir mityba, metabolinio sindromo ir nutukimo mažinimas, moters fiziologija, menopauzės simptomų švelninimas, cukrinio diabeto valdymas – sritys, kuriose galiu jums patarti. Savo patirtimi dalinuose skaitydama paskaitas, vesdama seminarus, teikdama mitybos konsultacijas ir sudarydama asmeninę mitybos įpročių keitimo programą.

Paskaitų skaitymas

Paskaitų skaitymas (kaip lektorė)

Mitybos konsultacijos

Mitybos konsultacija ir kūno kompozicijos analizė

Rekomendacijos

Maitinimosi rekomendacijos ir priežiūra

Nuotolinėms konsultacijoms taikoma nuolaida.